Charlie Clubber (nar.1977 vo Zvolene) je slovenský progresívny a electro housový DJ a Producent.

V 14 rokoch, keď skončil so športom, sa začal venovať hudbe, hre na gitaru a neskôr hre na bicie. Ako člen skupiny JE TO TAK sa zúčastnil rôznych vystúpení, vďaka čomu sa postupne dostával do kontaktu s publikom. Vzácne skúsenosti ho napokon v jeho 19 rokoch nasmerovali k elektronickej hudbe a DJingu kde zotrváva do dnes.

Na scéne sa ako DJ objavil v roku 2000. Bolo to v čase keď sa presťahoval do Bratislavy. Odvtedy odohral viac ako 800 podujatí na stovkách miest v 10 krajinách sveta popri ďalších top interpretoch ako no.1 world DJ Hardwell, Sander Van Doorn, Laidback Luke, Sebastian Leger, Mauro Piccoto, Inpetto, Michael Woods, Less Schmitz, Brian Cross a mnoho ďalších. Ako producent od roku 2010 vytvoril niekoľko EDM hitov a remixov ako Party Shaker, Feel The Music, Strangelove, Don´t Let Go.

Medzi jeho najvýznamnejšie úspechy patrí hosťovanie v klube Amnesia na Ibize, Ministry of Sound v Londýne, Creamfields Central Europe, Ministry of Fun, Le Grande House, Carat Tunning Party, Sundance, Original Amnesia Ibiza Party a Iné.

Jeho dynamické vystúpenie je overené ročnými skúsenosťami, rád využíva najmodernejšiu techniku s progresívnym štýlom mixovania. Nespočetnekrát ho na živo sprevádzali speváci, klaviristi, gitaristi, saxafonisti a huslista. Výhodou je jeho intenzívny kontakt s publikom v spojení s pozitívnou energiou, ktorá z neho vyžaruje. Vďaka tvrdej práci potešil množstvo fanúšikov elektronickej scény.

Charlie Clubber je milovníkom hudby, ktorého odhodlaním je priniesť svetu novú dimenziu zábavy a aj preto neustále upevňuje svoju pozíciu v hudobnom priemysle.


Referencie:

Amnesia, Ibiza /ES

Ministry of Sound, Londýn /UK
The White House, Londýn /UK
229 The Venue, Londýn /UK
Zoo Bar & Club, Londýn /UK
Barn Club, Portsmouth /UK
H-Bar, Brighton & Hove /UK
a 5 ďalších klubov v UK

Ministry of Fun, Banská Bystrica /SK
Plaza, Bratislava /SK
Dopler, Bratislava /SK
Incheba Expo, Bratislava /SK
The Club, Bratislava /SK
Masquerade /SK
Duplex, Bratislava /SK
a 67 ďalších klubov na Slovensku

SaSaZu, Praha /CZ
Mecca, Praha /CZ
Fabric, Ostrava /CZ
7nebe, Brno /CZ
a 12 ďalších klubov v Českej republike

Klub Planeta, Stalowa Wola /PL
Club Novo, Olsztyn /PL

Dejavu, Tamasi /HU

Half Moon, Salzburg /AT
K1, Amstetten /AT
Hofgarten, Innsbruck /AT

Express Terrazzina Beach, Sharm El Sheik /Egypt
White Beach, Hurgada /Egypt

Shadow Lounge, Malta
So City Club, Malta

Bacio Club, Rostock /DE